Muzyka dla Gazy

Plakat koncertu Muzyka dla Gazy - lekarze bez granic

Nie musisz być ekspertem, wystarczy, że będziesz istotą ludzką.1

[edit] Nadal prosimy Was bardzo o zasilanie zbiórki dla Lekarzy bez granic.
https://pomagam.pl/strefa-gazy .

20 listopada 2023 roku o godzinie 20:00 na dużej scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Lekarzy bez Granic, którzy nieustannie ratują życie i zdrowie w Strefie Gazy.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zasili organizowaną przez Lekarzy bez Granic zbiórkę celową założoną w odpowiedzi na ogromne potrzeby humanitarne w Strefie Gazy i w regionie.

Bilety (Going.)
Zbiórka (Pomagam.pl)

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/660785996249327

Koncert poprowadzi Sylwia Chutnik. Wystąpią:

Paulina Przybysz, Gaba Kulka, Krzysztof Zalewski, Bovska, Urszula Dudziak, Krystyna Prońko, Bela Komoszyńska (Sorry Boys), Arek Kłusowski, Rosalie., Marita Albán Juárez. Koncert otworzy wybitna polska pianistka, ćwierćfinalistka XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 2005 roku – Monika Quinn. Solistom na scenie będzie towarzyszył zespół w składzie: Bartosz Staszkiewicz (klawisze), Krzysztof Kawałko (gitara), Krzysztof Baranowski (bas) oraz José Manuel Albán-Juárez (perkusja).

Wszyscy uczestnicy i realizatorzy imprezy występują pro bono, koszty związane z organizacją ufundowane zostały przez darczyńców. Bilety już w sprzedaży, Going wprowadził rozwiązanie pozwalające kupić bilet za cenę wyższą niż podstawowa (150 zł) by zasilić zbiórkę.

Zapraszam Was serdecznie. <3

[edit] Tak było! Foto: Kasper Kędzierski

  1. Rhiannon Hamam “You don’t have to be an expert, you just have to be a human being” ↩︎