Majowy koncert i nowy klip

Gaba na próbie

1. Koncert
Zagramy dla Was w trio z Robertem Raszem i Wojtkiem Traczykiem (patrzcie, jak ładnie ćwiczymy nowe piosenki!), w sobotę 11.05.2024, o g. 19:00, w Wawerskim Centrum Kultury, na ul. Żegańska 1a, (Sala Widowiskowa).

Bilety: 50 zł dostępne on-line – przez system Biletyna – https://wck-wawer.pl/kup-bilet oraz w kasie WCK (pn-pt godz. 9.00-16.00) Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/723504596636036/
Taki koncert to dla nas teraz wielkie święto. Mam nadzieję, że tam się zobaczymy.


2. Klip do piosenki “Ktoś całkiem nowy” Natalii Kukulskiej

Jak pewnie wiecie, jakiś czas temu napisałam tekst do jednej z pięknych adaptacji utworów Chopina w wykonaniu Natalii Kukulskiej (w aranżacji Nikoli Kołodziejczyka). Współpraca z Natalią była dla mnie od początku do końca wielką przyjemnością. Utwór niespodziewanie doczekał się wzruszającego klipu, który ogromnie Wam polecam:

3. Ogłoszenia drobne.

Niektórzy z Was już wiedzą, że mój newsletter przeprowadził się właśnie z platformy Mailchimp na Substack. Bardzo was zachęcam do zapisania się na newsletter, jeśli jeszcze nie jesteście na liście. Wysyłam bardzo niewiele wiadomości – ostatnio średnia to jedna rocznie, ale tak nie będzie zawsze 😉
Zapiszcie się, proszę, na https://gabakulka.substack.com/, lub sprawdźcie, czy wasz adres nadal jest na liście. Dodajcie też, proszę, adres gabakulka@substack.com do kontaktów aby wiadomości nie trafiły do spamu. Dziękuję!