…w którym zapraszam na przedpremierowy koncert.

Ledwie minął weekend, a już mam dla was kilka kolejnych ekscytujących nowości. Gotowi?

– Możecie posłuchać zarówno tu, jak i na stronie Myspace, fragmentu mojego nagrania z zespołem Levity – piosenki “Sans Voix”, którą w całości można usłyszeć na ich podwójnym albumie “Chopin Shuffle”.

Tutaj nasze wspólne koncertowe wykonanie!
29508_1308881117718_1101280421_30760039_141880_n.jpg– Nadal są dostępne bilety na wyjątkowy, przedpremierowy, jeden z nielicznych… koncert Młynarski Plays Młynarski w krakowskich Fortach Kleparz, w niedziele 20. czerwca. Płyta wychodzi w październiku, ale my już teraz chcemy wam pokazać co zrobiliśmy tym piosenkom. Z pomocy naukowych mamy dla was:
1) piękny plakat
2) stronę na Facebooku
3) bilety

podajcie dalej! Zerkajcie też proszę na mój twitter. Pod koniec tygodnia zrobimy mały konkurs związany z tym właśnie koncertem!

– Jeszcze jedna miła wiadomość. Zaprzyjaźniona fundacja Dar Serca (http://www.pomoczwierzakom.pl/) niosąca pomoc bezdomnym, skrzywdzonym i porzuconym zwierzętom – w tym tygodniu wystawiła na aukcję podpisany przez mnie portret. Bardzo zachęcam do licytacji – cel jest ze wszech miar wspaniały, a fundacja działa dzięki takim osobom jak Wy. Fundacja licytuje też kilka innych ciekawych przedmiotów – koszulki, zabawki!

Pozdrawiam serdecznie! G.