Premiera płyty i teledysku - Gaba Kulka News

Premiera płyty i teledysku


Dziś premiera płyty The Saintbox, albumu nad którym pracowałam z Olem Walickim i Maćkiem Szupicą przez miniony rok - nie mogę się już doczekać Waszych reakcji! W tym tygodniu wysyłaliśmy po piosence dziennie - jeszcze dziś możecie posłuchać dwóch ostatnich: "Luna" i "Third Coming", które zamyka album - tutaj http://soundcloud.com/the-saintbox

Od jutra możecie szukać płyty zarówno w sklepach naziemnych jak i internetowych (lista pod koniec tej wiadomości). Wkrótce album będzie również dostępny jako download.


(youtube, lub vimeo)

Za to przed chwilą odbyłą się premiera pierwszego teledysku towarzyszącego płycie!"Eulalia" to autorska wizja Maćka Szupicy.  W głównej roli wystąpiła Anika Danielczuk . Autorem zdjęć jest Bartosz Bieniek , kostiumy zaprojektował Maldoror (Grzegorz Matląg) Pełną listę osób, która współtworzyła klip możecie znaleźć w opisie na Youtube i Vimeo - wszystkim ogromnie dziękujemy za poświęcony czas i talent. To, co powstało jest idealnie scalone emocjonalnie z piosenką - jestem zauroczona tym, co zrodziło się w głowie Maćka pod wpływem "Eulalii".

Tutaj - możecie zobaczyć kilka zdjęć z realizacji teledysku.
IMG_2340.jpg
Dziś w elektronicznym Newsweeku obszerny wywiad na temat albumu:
http://muzyka.newsweek.pl/the-saintbox--podroz-po-zmyslach-i-lekach,89702,1,1.html

O naszym albumie pisze już trojmiasto.pl
"Zawartość pudełka można przesłuchiwać na wiele sposobów i za każdym razem odkryje się coś ciekawego i porywającego."

T-mobile music "Gdy (...) spotykają się twórcy tak wszechstronni i otwarci na różne doznania artystyczne, nie może być mowy o gatunkowej jednorodności czy jednym tylko środku przekazu"

...a także Wprost "Po brzmiącym jak upiorna kołysanka singlu ?Eulalia" wnoszę, że będzie onirycznie, gęsto, na granicy jazzu, elektroniki i udziwnionego popu, ale bardzo ciekawie. Wszystkim chcącym wierzyć w polską muzykę, ku pokrzepieniu."

(Gdzie kupić The Saintbox)
Mystic Production
Empik.com
Merlin
Serpent


POWRÓT