Gigantyczny Update - Gaba Kulka News

Gigantyczny Update

Kochani!
Wieści jest tyle, że głowa boli. A więc po kolei i ze spokojem:

Album "Hat, Rabbit" zyskał w zeszłym tygodniu status Złotej Płyty. Na rynku polskim oznacza to 15000 sprzedanych egzemplarzy. Bardzo WAM dziękuję za to wyróżnienie, jest ono wyłącznie waszym dziełem. Jestem dumna z tej płyty i nie posiadam się z radości, że i wam przypadła do gustu.


Wczoraj odbyła się premiera płyty Kucz/Kulka "Sleepwalk" - jest to owoc mojej współpracy z Konradem Kuczem i Bogdanem Kondrackim, projekt bardzo różniący się od mojej solowej płyty, a przez to dla mnie ekscytujący. Praca nad nim trwała z przerwami od 1,5 roku. Mam nadzieję, że spodoba wam się. Jest oniryczna i romantyczna, czasem trochę mroczna, czasem naiwna. Pierwszą pisoenką jaka trafiła do radia jest 'Got a Song'.Otrzymałam nagrodę im. Mateusza Święcickiego, przyznawaną przez Program Trzeci Polskiego Radia. Nagroda jest za wydarzenie roku. Nie czuję się wydarzeniem jako takim (raczej serią wydarzeń, od lat trzydziestu) ale jest mi niezwykle miło!Jakby tego wszystkiego było mało, już w przyszłym tygodniu na półki skelpowe trafi re-edycja mojego poprzedniego albumu "Out". Została na nowo zmiksowana przez Marcina Borsa, zapakowana w digipacki opatrzona pięcioma dodatkowymi utworami (w tym coverem London Calling zespołu the Clash).

Postaram się w nadchodzących dniach trochę więcej na temat "Sleepwalk" i nowego "Out" wam opowiedzieć. Trzeciego listopada rusza Trójka On Tour - czyli Czesław Śpiewa, Dick4Dick oraz ja z moim zespołem. Daty koncertów możecie znaleźć tutaj, lub przez stronę naszego wydawcy, Mystic Production.

Pozdrawiam! Gaba


POWRÓT